poniedziałek, 24 listopada 2014

Listopadowe Shiny Box- czyli jak ta edycja zawładnęła moim sercem

Po małym zamieszaniu z odebraniem przesyłki dzisiaj w moje ręce w końcu trafiło najnowsze pudełeczko Shiny.


Zastanawiałam się jaki dać plener do zdjęcia... Najlepszym rozwiązaniem okazały się moje szafki :D. Mieszkanie w którym teraz przebywam aż prosi się o miano przewodnika po złotych czasach Pewexu.


Sama zawartość pudełka bardzo przypadła mi do gustu. Nie będę ukrywać, że to najlepszy Box, jaki do tej pory miałam. Praktycznie wszystko będę używać, ponieważ cały zestaw wpadł mi w oko :D

Nie mniejsze zainteresowanie wzbudziły we mnie prezenty od firmy Pewex.pl. Uwielbiam takie torebki, więc ta od razu powędrowała ze mną na uczelnię. Bluzka też przypadła mi do gustu i zamierzam w niej jutro wystąpić :D


Dopiero teraz przyjrzałam się dla asortymentu sklepu i szczerze zakochałam się w ich bluzach. Chyba zażyczę coś sobie na gwiazdkę!
Poza tym warto skupić się na wszelkiego rodzaju innych gadżetach, które oferuje nam sklep. Mogą okazać się świetnym prezentem na różna okazje.

Żeby było zabawniej okazało się, że aby odebrać osobiście moje zamówienie muszę się ruszyć z domu kilka metrów! Białostoczanki do akcji! Ekscytacja nie zna granic :D

Ciężko powiedzieć co najbardziej spodobało mi się z całego Boxa. Wszystko równie mocno przyciągnęło moją uwagę i sprawiło wiele radości (ach te baby...)

Box uważam za bardzo, ale to bardzo udany!

Dla Was też spodobała się zawartość listopadowego Boxa? Uwaga!

Shiny Box przygotowało także specjalny voucher na dokonanie pojedynczego zakupu listopadowego pudełka w promocyjnej cenie 53 zł zamiast 59 zł. Rabat ukaże się po wpisaniu hasła: TOWAR1KLASA w formularzu zamówienia na stronie www.shinybox.pl.

Z mojej strony zachwyty nie mają końca, a jak ma się sprawa z pudełkami u Was? Równie bardzo przypadły Wam do gustu?

Na koniec chciałabym przypomnieć, że dzisiaj do godz. 24 możecie zgłaszać się jeszcze w konkursie, który organizuję wraz z marką Seboradin!

13 komentarzy:

Jeśli zaciekawił Cię post zostaw komentarz. Będę bardzo wdzięczna :)